Sign in with Twitter

Username:

Aster @Aster96550035 Utrecht, Nederland

Terwijl ik dacht dat ik bezig was te leren leven, was ik bezig te leren sterven.

284 Following   134 Followers   1,740 Tweets

Joined Twitter 4/29/20

@helena_is_here Mooi! 😍 @MarieVuurvogel @EenVandaag @jacobinedc_geel Ik probeer wergevers, arbo, UWV en GGZ al 25 jaar uit te leggen dat er… https://t.co/YryFVIslcQ @EenVandaag @jacobinedc_geel Voer gewoon een basisinkomen in voor al die mensen die niet passen in het dwingende ke… https://t.co/C74xVvTDEFIk noem deze periode wel ‘Het Demasqué Tijdperk’. Het ene na het andere heilige huis stort van het voetstuk. Zoals… https://t.co/aQ1cuxBEyV
Retweeted by AsterÁls Kasia haar beenbreuk aan relationeel geweld te danken heeft, dan zullen de omstandigheden waarin zij en haar ma… https://t.co/cgJWMc6utS @GardingenImke 🤬😭Mevrouw Du Maine (en zoons); u heeft het hart op de juiste plaats. 😍🙏 Haarlemse (96) weigert huis te verkopen aan… https://t.co/jod37WkEXRDe twee prachtige dochters van Hoop; zij heten Woede en Moed. 👇 https://t.co/Bwlhyv2jnw @Cohenos Hoe verrassend. 🤓 @MeyerRon @ZihniOzdil @AriejanKorteweg @ivovanderbent Gooi het salaris van deze keiharde werkers maar eens fors omh… https://t.co/DEwrFdu8VJ
6/12
2021
Den Haag heeft de mond vol van preventie, eigen verantwoordelijkheid voor je gezondheid en blabla, maar wie leggen… https://t.co/jPdm0NkNbo @Beschermhetbos @helena_is_here Fantastisch, hulde voor deze zorgverleners! De geluidsoverlast, het roet en de uitl… https://t.co/qjplcjDA0D @HEMA Bij jullie nieuwe fotomodellen denk ik; dat ondergoed staat haar leuk, dat past mij ook wel dan, dus hup de… https://t.co/s7RR1hraE7 @ZihniOzdil Bij mensen noemen we dat toch echt grensoverschrijdend gedrag. Lig je als vrouwtje net rustig te relax… https://t.co/0KkKRPLUyPGENDER & DIEET | Studie claimt dat ihb bij vrouwen het dieet gerelateerd is aan de mentale gezondheid. Gezond eten,… https://t.co/2Np775V97L
Retweeted by Aster @ChangeOrDie9 En wat dacht je van vervuiling door medicijnresten. We slikken wat af met z'n allen o.a. dankzij de alle "welvaartsziektes".The United Nations & now the World Health Organisation call for fundamental reform of our mental health systems. Bi… https://t.co/rzxJSKr3Ja
Retweeted by Aster
6/11
2021
De volgende zoönose. Binnenkort in een kippen-boerderij in uw buurt 👍 https://t.co/mh4kW8ZsGT
Retweeted by AsterMooie weerspiegeling van kapitalisme. #ClimateEmergency #ExtinctionRebellion https://t.co/mxCfMZS0b0
Retweeted by AsterGezondheidszorg als lapmiddel voor sociale ellende: https://t.co/gyltCrgGHgLekker makkelijk en overzichtelijk om alle maatschappelijke ellende op één hoop te schuiven. Hek eromheen, een bli… https://t.co/pECeWoxPTF @ZihniOzdil Lekker makkelijk en overzichtelijk om alle maatschappelijke ellende op één hoop te schuiven. Hek eromh… https://t.co/VFPDy9QcixOm aan alle vraag te voldoen gaat het productiesysteem over lijken. Denk daar eens aan als je op het punt staat een… https://t.co/DtXo6hGPRY @ZihniOzdil Witheet word ik van dit soort lui."The privatisation of woe" 👇 https://t.co/iTRy4wJUUf
6/10
2021
@helena_is_here Als ik weer eens de zwarte roetaanslag van mijn balkonrailing veeg, realiseer ik me altijd dat ik d… https://t.co/jBSv99fdTN @MarieVuurvogel @JaapTielbeke @rasitelibol 😂 Maar ja, de wereld wordt er ook niet eenvoudiger op, zullen we maar zeggen.Hoe rechtvaardig is het dat je opleidingsniveau zo bepalend is voor je levenskwaliteit? Met @rasitelibol ging ik op… https://t.co/U8W6IPup7C
Retweeted by Aster @JimvanOs1 Supermooi dit! Echte shared decision making met de psychiater en steun&begrip vanuit de werkgever, zodat… https://t.co/61GKJPQBO4Kan niet wachten tot deze waanzin voorbij is. https://t.co/vVtpkthaNM
Retweeted by Aster @hillbillynl @NOS Dat je te bezopen bent om je goed te verzetten of te snappen wat men met je uithaalt, wil niet ze… https://t.co/0Aign8l3dc @viscousandsweet Maar je bent goed bezig met structureel een reactie eronder te plaatsen. 😜✌ @Jahwi @NOS Het is oppassen geblazen als je een jonge vrouw bent. Want als het woord "nee" niet op een spandoek sta… https://t.co/YhILT4Mt7k @MeneerTommy @TeneT_NL @NOS Ja, maar je schept een cultuur waarin het risico op misbruik groter is. En dat maakt je… https://t.co/iUtlZFr1sp @VogelzangKees @NOS Als men gevraagd had of ze het dan (achteraf wellicht) als "seksueel misbruik" hadden gezien wa… https://t.co/yAqPfVsl5cOver de Nederlandse handel in baby's. Dat zijn 1,07 miljoen kalverharten en meer dan 2 miljoen kalverogen, -oren e… https://t.co/eIzHDFmyEH
Retweeted by Aster @ChangeOrDie9 Vanochtend op het journaal; maak vlees een paar dubbeltjes duurder, dan wordt het minder gekocht. Nee… https://t.co/T8AgX8e4wDScherp gezien en beschreven door De Wachter en helaas van toepassing op mij persoonlijk. Maar nu ik binnenkort wee… https://t.co/Fcv3BZOWS0 @Wllem1 Scherp gezien en beschreven door De Wachter en helaas van toepassing op mij persoonlijk. Maar nu ik binnen… https://t.co/25Z0sf7LYgWe kunnen zonder, #GoVegan @trouw @MarcDavidson6 https://t.co/UoBKPR8VQj
Retweeted by Aster
6/9
2021
Stalbranden stoppen: 1 Beëindig subsidies bio-industrie. 2 Vleestaks; betaal de echte prijs (duur bij lifecycle an… https://t.co/g1NAnwW51T
Retweeted by AsterWIE ZICH NIET VERZET STEMT IN 👇 https://t.co/QSYP5sxTzX @pointer_kroncrv Volgens mij is een nuttige dagbesteding voor het merendeel van de patiënten de beste antidepressiv… https://t.co/dzrNjYXlxr
Retweeted by Aster @clytamnestra81 @pointer_kroncrv En nog een belangrijke; https://t.co/OekjkT5Sl6 @pointer_kroncrv Je ziet ook hier weer dat veel behandelingen gewoon niet effectief genoeg zijn, waardoor de zoekto… https://t.co/Lr82xAlDbq
Retweeted by Aster @pointer_kroncrv Je ziet ook hier weer dat veel behandelingen gewoon niet effectief genoeg zijn, waardoor de zoekto… https://t.co/Lr82xAlDbq @clytamnestra81 @pointer_kroncrv Mee eens; zie ook: https://t.co/QrXpG7CRBm
6/8
2021
@PieterseMarc Heb er maar 1 ding op te zeggen: zum kotzen!!!!
6/7
2021
Animal Rights ARtivism - 30 Talented Vegan Artists To Follow Now! https://t.co/A8Ydxg8HHA
Retweeted by AsterEven iets positiefs op dit mopper-account: ik heb een echt schitterende wandeling gemaakt. https://t.co/1N6E7LWHrI @jonathan_vrede Akelig, hè. Ik ben jarenlang zo onnozel geweest te denken dat een koe van nature ruim genoeg melk h… https://t.co/DeZbd0YhutPrecies dat! 🙏🏻👌🏻 https://t.co/R6CvN4QvCP
Retweeted by Aster @redactieadun Ja kinders, 't is ff moeilijk geweest voor jullie, maar bedenk dat er heel wat leeftijdsgenootjes zij… https://t.co/YpI8JvrRqmIk helaas niet. Want ik mis het talent wat Roel samen met veel anderen deelt. https://t.co/rqMcjfvp3VEn als het aan mij ligt gaan we die "uit de hand lopende" nationale kattenhobby ontmoedigen. Hoe leuk ik de beestje… https://t.co/6jbFbWIkLQ @markodraisma 17 miljoen vogels per jaar doodgebeten! 😲 Het houden van katten lijkt wel een nationale hobby tegenw… https://t.co/Ou2hncOWJlWe hadden veel meer levens kunnen redden als we de vaccins eerlijk hadden verdeeld, zegt gezondheidsjurist Priti Kr… https://t.co/LND4H2zTmO
Retweeted by Aster @JimvanOs1 @pointer_kroncrv Voor ondersteuning bij het je staande houden op de arbeidsmarkt gaat het dan weer wél… https://t.co/eTEeYzDc6L @PieterseMarc @Boreout Denk je niet dat er een relatie bestaat tussen de mate van "opdringerig fanatisme" van veel… https://t.co/LpOEfXm84W @DIMC_85 @ChangeOrDie9 @monsieurvegan Het gaat niet om lekker. Het gaat het nemen van je verantwoordelijk. Maar dra… https://t.co/2UvH0LxINg
6/6
2021
@MarielleFaas @RemkevStaveren Schamen doet ie zich vast niet, maar de schande die men over hem spreekt zal- ie wel… https://t.co/mIjNOy8Csj @FloorvandeP Jammer zeg. Wat heerlijk om eens twee doodgewone vrouwen te zien. Ik denk dat dit het ware probleem i… https://t.co/fKLrhDTa8yDIEREN IN BRAND | Een werkelijk onthutsende analyse in de Volkskrant over het periodiek verbranden van dieren in Ne… https://t.co/0GRhAlc0FQ
Retweeted by Aster
6/5
2021
Het enige wat een nieuw kabinet moet prioriteren. Na tien jaar mislukt neo-liberalisme wordt die kans echter klein.… https://t.co/Q9IcEt52Zj
Retweeted by Aster @Roeptoeter2 @LeonNoorlander @Nieuwsuur Gezelligheid 😃 @pwijnheijmer @GelMV @selwyndonia https://t.co/QrXpG7CRBm @pwijnheijmer @GelMV @selwyndonia Joh, je moest eens weten. Veel hulp gevraagd, niet gekregen. @pwijnheijmer @GelMV @selwyndonia Je ziek melden en blijven, nét zolang totdat je daadwerkelijk hulp krijgt op je w… https://t.co/Jq6H28vYNn @LeonNoorlander @Nieuwsuur Ik ben mijn vertrouwen in de Nederlandse arbeidsmarkt al lang kwijtgeraakt en behoor bin… https://t.co/480Z9DGJ7s"na de Grote Financiële Crisis hadden we natuurlijk al afscheid moeten nemen van die neoliberale dwaalwegen, In pla… https://t.co/AjVjeNss2X
Retweeted by Aster @GelMV @selwyndonia Ik denk dat u beiden gelijk heeft en dat is heel triest voor de mensen die zichzelf uit verantw… https://t.co/CkgoQOGCU8 @Midi1423 Mooie bio heb jij ❣ @Midi1423 @PieterseMarc 😂 @Midi1423 @PieterseMarc Zo'n filmpje moeten ze bij de virtine afdraaien waar "het product" ligt. Eens kijken hoeve… https://t.co/Jl7ocqSfkL
6/4
2021
@Ct_teunissen @PartijvdDieren Even los van de zaak waarom het gaat: wat FANTASTISCH dat hier mannen en vrouwen verg… https://t.co/srNgizblhqSometimes one would like to turn back time and start all over again, which is impossible. But it's a comfort to kno… https://t.co/m8S4ug90OU @JDaviesPhD I'm on my way to the bookstore right now. 🏃‍♀️🚴‍♀️ @JorritDaamen @wierdduk Jorrit, wat erg voor je om dit te (opnieuw) te moeten meemaken en dan nu bij je kinderen. L… https://t.co/2hYGlXVF9B @PieterseMarc Oké, bedankt en gatverdamme. 😤😖 @PieterseMarc Marc, kun jij me uitleggen wat hier gebeurt of wat zojuist is voorafgegaan? D.w.z. ik zie de arme be… https://t.co/Ewt8aL5QpA
6/3
2021
@melancholymind3 Zo is dat. 👍 Mooie bio heb je trouwens. @MarieVuurvogel @ArmoedeMaaktM En stemmen steevast VVD want in het neoliberalisme zien ze zichzelf terug. @DeGelderlander Hahaha, de slinkse #geldwolf @FritsMarkus @henknijboer Precies, dus mensen moeten zelf gaan wonen in de woning die ze kopen en verder geen gezeik. @AilillAoife @NOS +1 @RoosjeXS @foxxy_angel666 @FatimaFaid @NOS De asperges hebben mij tegenwoordig teveel een bittere bijsmaak. Ik lust ze niet meer. @FritsMarkus @henknijboer Dat zal best, maar is het leefbaar houden van koopflats in een achterstandswijk niet bela… https://t.co/pgraxvL25c
6/2
2021
@AnnaDekker @janvlug Altijd weer dezelfde partijen tegen, hè. Geen moreel kompas, al vinden ze zelf van wél. Weg ermee. @telegraaf @Ellen_Laan @EinsteinBarbie Een heugelijk feit en vooral; de hoogste tijd. @ArmoedeMaaktM Mensen met succes in het leven denken dat vaak dat ze dat aan zichzelf te danken te hebben. Zo'n ges… https://t.co/wQxmWqQ18S @JDaviesPhD Listening to Ketamine, right? 🤣 No; 25 year of addiction to Prozac lying behind me is more than enough in a lifetime.Wat is er nodig om mensen duurzaam en vitaal aan het werk te helpen en houden, wanneer er sprake is van ‘psychisch… https://t.co/eaalAnNh2S
Retweeted by Aster
6/1
2021
@JeroenvdGeest Klopt. Maar fijn te weten dat er in dit opzicht toch verbeteringen aan gaan komen. Bedankt! @JeroenvdGeest Serieuze vraag; vaak lijkt de aandacht vooral te gaan naar mensen met flinke beperkingen, maar hoe z… https://t.co/FwsvRktJVB @PostmaOne @MarioEijkema2 LEES MIJN REACTIE EVEN HEEL GOED. Ik snap jouw punt, maar mijn punt ontgaat jou overduidelijk. @PostmaOne @MarioEijkema2 Vroeger ook al hoor, maak je geen illusie. De "seksuele bevrijding" van de jaren '60 was… https://t.co/0uQDhD7RSc @MarioEijkema2 Blij dat deze seksistische mode-dwang voorbij is. Als je dit doet en je voldoet niet aan de ideale… https://t.co/GxRCocDwBr @HansvanEeken59 Muziekje eronder is wel iets teveel van het goede, maar heel mooi dat de rechter begrip heeft voor… https://t.co/ZHF6PEaBZK @HansvanEeken59 Ontroerend inderdaad....😢💞 @LizettevanGeene "Wij moeten de gewoonte aannemen in de mensen om ons heen slechts boeken te zien...." Teneinde z… https://t.co/KM3TWy6eAo
5/31
2021

0