Sign in with Twitter

Username:

Jestem pielęgniarką. Bądź dla mnie miły, ponieważ zawsze istnieje możliwość, że zostaniesz moim pacjentem.

506 Following   569 Followers   10,747 Tweets

Joined Twitter 10/28/13


@Baska1004 @AnnaNowosielsk3 @Schwarzmann79 Po kiego grzyba ludzie udostępniają tego pajaca? @strajkkobiet A te łzy to skąd? Przecież poszły na wojnę. @_zboral @MZasadowski Nie prawda. To bardzo wyważony pogląd. Pogląd wielu ludzi. Oprócz dwóch radykalnych stron są jeszcze normalne miliony. @GrupaStonewall No i tym sposobem zraziliscie do siebie gro katolików. @MZasadowski W Hiszpanii??? @Rafal__Z W życiu nie wierzyłam że nadejdą takie czasy. Dałabym sobie rękę obciąć że dotychczasowy status quo jest nie do ruszenia. @MateuszGotz @michalp_1990 @k_michalec @wirtualnapolska Już widzę jak pędzi. W rączych podskokach. @fiszi22 @Eric00001989 @TomHighlander @pantaksowkarz @e_wojtowicz https://t.co/liqSszARsC @DubiDG1981 @KochanyPrezio A to już Arka Gdynia nie kibole??? @EgonMozg No jesteśmy, a co? @efkablue @JNizinkiewicz Siejesz propagandę. Wczoraj pojeździłam po 3city. I nigdzie gdzie byłam, od Cisowej po Pom… https://t.co/G2ArjTXLoz @efkablue @JNizinkiewicz Latałeś po mieszkaniach i pytałeś???
10/25
2020
@pw_wysocki @yunec No nie są.Kochani znowu o Covidzie.Macie świeżutkie zdjęcia klatki piersiowej osoby zdrowej i chorej.Obie w sile wieku.Zobacz… https://t.co/U4pW0zfcd6
Retweeted by Boszka @UMerchel @FDoliny Trzeba być totalnym debilem żeby w dobie pandemii organizować takie akcje. I latać tam bez masek… https://t.co/XhkeoOP1dz @efkablue @JNizinkiewicz Ok. Tylko nie kumam po jakiego ch.ja wkurzać ludzi, którzy tam mieszkają. @efkablue @JNizinkiewicz Ale na Starowiejskiej wcale nie jest kulturalnie. @GrzybekMaciej Nie namawiam. Wręcz przeciwnie. To cenna wiadomość, może dotrze do szanownego towarzystwa tak beztro… https://t.co/CyHjVc5WOAProtestujący w Gdyni przeciwko wyrokowi TK latają po Starowiejskiej bez masek. Informuję uprzejmie że Szpital Miejs… https://t.co/bOuHhcDZao @RafalDudkiewic1 @P_0lcia Cieszę się że Pan przeszedł to dobrze. Ja na codzień widzę osoby które umierają na niewydolność krążenia. @RafalDudkiewic1 A to ma odniesienie? @AndrzejDuda Panie Prezydencie szybkiego powrotu do zdrowia. @KokokoEwa https://t.co/p5fzTMUJwW @TBkowski Szpitale powinny funkcjonować normalnie. Za to absolutny nakaz chodzenia w maskach i ubraniach jednorazow… https://t.co/VQ5yLOLW2r @PitaBal67 @p_wrzes Też Cię lubimy.Wczoraj wszepiliśmy dwa przedsionkowe regulatory przepływu krwi. I zamknęliśmy jedno PFO. Pozdrowienia od szpitalnych leniwców. @p_wrzes @PitaBal67 No ale do tej pory z cukrzycą można było żyć latami. Tak jak z astma nadciśnieniem czy HIV. Mam… https://t.co/IkLMgthNGULeki chyba działają bo Karma po raz pierwszy w życiu ukradła mi z talerza parówkę. @TBkowski @AlicjaJesz @LechMucha Aż dziw że anestezjologów i pielęgniarek anestezhologicznych brakuje. Pospolite ru… https://t.co/K3PWdbgQeE @AlicjaJesz @LechMucha A pochwali się Pani imieniem i nazwiskiem koleżanki? Może trzeba by jej przemyślenia opublik… https://t.co/AhxDtsDNm9 @Lukasz_Malignus Koleżanka wczoraj wróciła na dyżur. Tydzień kwarantanny po kontakcie z zakażonym. Zero testu. @gibon102 Nie wiem. Ale jak się urodziłam to miałam ponad 5 kg. 🤪 @Lukasz_Malignus Albo czy stanowisko tego Pana jest początkiem odchodzenia od kwarantanny w służbie zdrowia? Z powodu braków kadrowych. @Wiki_Zalewska Na pewno ją wykorzysta. @Lukasz_Malignus Dłuższe przebywanie w jednym pomieszczeniu z osobą chorą jest potencjalnym ryzykiem. Ale nie jest… https://t.co/dgzHjPFOwICzy jak łącznie z powodu covida umiera 180 osób dziennie to już jest pandemia czy jeszcze nie? @mateuszmwroc @DanielWachowiak @onetpl Dlaczego? @spychalski_b Powodzenia. I zdrowia.
10/24
2020
Karma dostała Mirtor na apetyt. W pierwszej kolejności zajęła się plastrem na wenflonie. Do miski podchodzi ale wid… https://t.co/SBHCeJK4eV @Lukasz_Malignus Takie tanie. Skąd masz?Dzielnie walczymy. https://t.co/Zbgknz4CJ4 @patrick22s @mhorala @MorawieckiM Oj Doktorze. Pan to sobie grabi... 🤪 @kot_z_twarza Ja też jestem wkurwiona. I olewana przez wiele lat. Oflaguję się. @mmarkomar @AgaSaga_ Kroplówka. Nadal nie chce jeść. Poproszę dziś weta o coś na apetyt. Jeść musi. Inaczej nie da rady.
10/21
2020
@AnnaZabl @patrick22s @krawczyk_michal @K_Smiszek @AgaBak @HannaGillPiatek @BettyElaWhite @CHARZYNSKIKAROLhttps://t.co/47W8vXjWmgSkąd rząd weźmie personel do pracy w tych szpitalach polowych? Sklonuje nas? @ortegadry Nawet mi o tym nie wspominaj. @AgaSaga_ Postanowiłyśmy z Panią Doktor że będziemy walczyć. Ale nie wiem jakie są szanse. Kot póki co nie chce jeść. @WaitsTw Nie rozumiem. Uważasz że strach przed korona to wyraz zaszczucia?
10/20
2020
Kocie ma niewydolność nerek 😭😭😭😭😭 @Marekslupsk @lis_tomasz Koty mają swojego. @MarcinBosacki A gdzie te szpitale? @PremierRP @MZ_GOV_PL @a_niedzielski Od kiedy? I znów pytanie : jak to ma wyglądać w przypadku umów cywilno prawnych @PremierRP @MZ_GOV_PL @a_niedzielski Ło matko ale nazwa. @PremierRP @MZ_GOV_PL @a_niedzielski A co z tymi którzy pracują na umowach cywilnoprawnych? @AM_Zukowska Ooo ooo no nie wierzę! Pani Rzeczniczka się w końcu zainteresowała tematem. @lkwarzecha @SylwiaKrol7 COVID-19 (od ang. Coronavirus Disease 2019) – ostra choroba zakaźna układu oddechowego wyw… https://t.co/wQCDyXBdbqStarsze Kocie przestało jeść. O 16,20 mamy weta. 😿😿😿 @wiolun @Kosemczyk Kolejna idiotka. @olimpia_szuwar @kejorm Ty naprawdę jesteś taka głupia czy tylko udajesz? @psinka69 @rzeczpospolita @Gruca_Radoslaw Dokładnie tak.
10/19
2020
W czwartek zmarł mój dziadek, w niedzielę tata. COVID naprawdę zabija. Państwo nie działa https://t.co/R8mChrMHMl @BasienqaL @restory244 @PatrykSlowik Znam 3 opiekunki które zaczęły zaoczne pielęgniarstwo. 3.5 roku studiów. To daleka droga. @BasienqaL @restory244 @PatrykSlowik Pielęgniarki albo da stare vide ja lub starsze albo młode po szkole. Pomiędzy jest pustka. @PoPrawnik2 Przecież na test musisz mieć skierowanie. Samemu to trzeba zapłacić 500 zeta i nie wiadomo czy się dost… https://t.co/4erlQb5EwO @KarloSantana1 @WaitsTw Póki co to ty mówisz nam co mamy robić. Co, strach w gaciach?? Można się egzaltować na tt a… https://t.co/tUid5ASIjV @gibon102 Zamki na piasku, gdy pełno w szkle... @Agata44401978 @pikus_pol Fakty są takie, że wirus ma wysoką zakaźność, a my nie mamy odporności. Nikt nikomu nie m… https://t.co/4QIzT8hTSM @KarloSantana1 @WaitsTw Nie słyszałam o stertach zwłok w Polsce. Przyjdź z cv. W każdym szpitalu brakuje rąk do pie… https://t.co/BpUkGXi4U3 @Agata44401978 @pikus_pol A może się boją. @KarloSantana1 @WaitsTw To wpadnij do szpitala. @restory244 @BasienqaL @PatrykSlowik Proszę mni przypomnieć który to rząd zamknął w jakiejś salce zarząd strajkujących pielęgniarek? @restory244 @BasienqaL @PatrykSlowik Wina wszystkich rządów. Oczywiście. Problem w tym że rząd PiS miał to w dupie… https://t.co/PTgaZ4I2KH @restory244 @PatrykSlowik No z tym 70 to pojechałeś. Może gdzieś tak jest ale na pewno nie wszędzie. @WaitsTw To jest absolutny skandal. Ofiara braku odpowiedniego przygotowania systemu. Dramat. @TomaszSajewicz Kiszonka i mleko?
10/18
2020
@rafalhubert O jeżu kolczasty.... Spadłam z łóżka. @r_sawoniewicz @gibon102 Rafał jest zasadnicza różnica pomiędzy wydolnością SZ w Polce a w Niemczech. Problem się sprowadza głównie do tego. @dabakuzu @GrzegorzJanko12 Szpitalu covidowym. @dabakuzu @GrzegorzJanko12 Pracę w szpitu covidowy. @dabakuzu @GrzegorzJanko12 Może pójdę w Twoje ślady. Muszę to przemyśleć. @KokokoEwa @gibon102 Ja chodzę do Redemptorystow w Gdyni. I tam też panowało rozluźnienie. Mimo że Ksiądz upominał. @gibon102 Panie Doceńcie nie wiem. Do pracy jeżdżę samochodem. Moja przyjaciółka z Przymorza do Gdańska SKM i twier… https://t.co/GdRiHXztg1 @gibon102 @przeszpieg Nie wierzę w spadek za 14 dni. Może jestem histeryczką. Tylko jeśli uda nam się jakimś cudem… https://t.co/S2qpqT5i1Z @gibon102 Na spacerze z psem tego nie złapiesz. Ale w autobusie już można. W tej chwili najbardziej bezpieczne to są szpitale covidowe. @gibon102 Chociaż biorąc pod uwagę to znów dzieje się w dpsach i szpitalach to do Szwecji mammy całkiem blisko. @gibon102 Myślę że zamkną. @EdithHopeDies @brunet_dr Na Zaspie nie robią? Wstrzymali?Ale to rondo Jacka Kuronia w Gdańsku to marniutkie. Chyba go tu nie lubili. @Avanti_1989 Skąd Ty bierzesz takie piękne foty??? @WitoldGlowacki Za chwilę wszystko będzie otwarte i...puste. Bo wszyscy albo dodatni albo na kwarantannie. Przerzuc… https://t.co/YFTwuDR6BV @piotrstudnicki Zdrowia. Oby się to wszystko dobrze skończyło. @BrataPanPozdrow @PatrykSlowik Mamy udawać że wszystko jest ok? @KATARZYNAKRET2 Piłeś??? Nie tweetuj. @naspokojnie No wystarczy. Ale jakoś muszę do ludzi z tymi ankietami dotrzeć. Wszystkim wyślę on line? Takie czasy… https://t.co/lD3It7CRbmZapytałam wczoraj dlaczego nie możemy pisać prac teoretycznych mgr skoro jest pandemia i nie możemy prowadzić badań… https://t.co/WDvmtJEIs7 @Rafal__Z Sodoma i gomora.Dziś w szkole uczymy się o tym że WHO wystosowało deklarację w której apeluje o wzmocnienie pozycji pielęgniarek. 🤣🤣😜😍💪😂💪🤦‍♀️ @Rafal__Z @TBkowski @HelvisPriestley @sjastrzebowski Wam to podpaść... @TBkowski @Rafal__Z @HelvisPriestley Nie ma to jak zdrowa dawka wredoty o poranku 😍
10/17
2020

0