Sign in with Twitter

Username:

#Biblia #BliskiWschód #Jonasz

1,024 Following   2,599 Followers   36,073 Tweets

Joined Twitter 10/10/11


@MirekfraBergen @cloomm Dziękuję. Będzie mi jej bardzo brakować. @ObywatelCapet Tinderyzacja Twittera to już fakt. @pbagin Dziękuję, to miłe.Dziś rano zmarła moja przyszywana Nazaretańska Babcia, Maria Fahum. R.I.P. ♥️ https://t.co/7pCvKvvtzq @pbagin @oloziolo Może jeść golonkę. @m_toporny @oloziolo Dzień dobry, a Pan żonaty? 😏 @m_toporny @oloziolo Są jakoś oznaczeni? Żeby nikt było, że przygarnę cudzego. @khoyrack @oloziolo Adres poproszę, byle sprawdzony. @oloziolo Skąd wziąć? @ZbigSiedlewski @KatarzynaEn Cudownie historie ♥️ Przekonałeś mnie to przygarnięcia pająka zza szafy 😉 @modrzeWD40 @aslimak1 I słusznie. To taki Rolnik Szuka Żony, ale kręcony z samego jądra piekła. Prawda, @PremiumPPV? @modrzeWD40 @aslimak1 Hotel Paradise. @modrzeWD40 @aslimak1 Mam od wczoraj telewizor. Pierwszy w życiu! Nie przyznam się, co obejrzałam jako pierwsze. No, chyba że ktoś zapyta.
10/21
2020
@marxl1610 Jest idealny. @marxl1610 Pluszaka już mam. https://t.co/bTXofyBfEy @MirekfraBergen @ilonadarmach Za mały metraż ;) @pytekniejadek @10murzynkow Słusznie się tłumaczysz. Widzę, że też nie chcesz bana. @ZbigSiedlewski Opis brzmi dobrze. Pewnie skończy się tak, że jeśli się zdecyduję, to siostra - behawiorystka zabie… https://t.co/UaXMeoCuLP @10murzynkow no. @ZbigSiedlewski Pierwszy. @ZbigSiedlewski W sensie? @khoyrack Jamniki to nie psy! @ZbigSiedlewski Bardzo duże ma oczekiwania względem właściciela? Bo nigdy jeszcze nie miałam sama jedna psa i się o… https://t.co/VRqM1CFOQV @10murzynkow Kolega chce bana? Poważnie pytam. @ZbigSiedlewski Najpiękniejszy! 🤗 @ZbigSiedlewski Beagle? @ilonadarmach beagle mi się marzy. No właśnie, musi być samodzielny, żeby sobie poradził, jak polecę gdzieś na dłużej. @khoyrack Byle nie jamnik! @zuchpl 😆 @ZbigSiedlewski Beagle. @10murzynkow No, co? Co innego mnie wygoni na spacer w deszcz i zimno? @marxl1610 Takiego, żeby mi nie sikał na kanapę. Jakieś sugestie?Chcę mieć psa.Przedstawiciele przedsiębiorstwa Kanar biegają po pociągu. Gdzie jest ten dziarski kamerzysta? @zuchpl pobiegnij. @zuchpl Tyle kapusty na to poszło! @P_S_Milano @ksietczynski @janbuczynski @Dariusz_Lasocki @rutkos @MaciejGnyszka @MLiskiewicz Czekam teraz za jakieś… https://t.co/cpbtTvuvaX @P_S_Milano 😔 @PremiumPPV @chrzanicwszysko @GmtzEmilia I tylko to szanujemy. @ewa_j_m Jeśli są w nich farbki i blok rysunkowy, można śmiało podciągnąć pod sklep budowlany i nie będzie obostrzeń @Leszek A jak przez kominiarkę rozpoznać który prawdziwy, a który przebieraniec?
10/20
2020
AAAA przyjmę ekipę CBA do zrobienia przedświątecznych porządków. @MLiskiewicz @janbuczynski @Dariusz_Lasocki @ksietczynski @P_S_Milano *rozpustniejszej @Antiselfist #Metoo @michalsky_ Nie przyszło mi to jeszcze do głowy. @Antiselfist Anna Mucha jest b. ładna. @michalsky_ ok. @janbuczynski @Dariusz_Lasocki @ksietczynski @MLiskiewicz @P_S_Milano A jednak poproszę. @janbuczynski @Dariusz_Lasocki @ksietczynski @MLiskiewicz @P_S_Milano A zauważyłeś jaki u mnie wyborny rytm?Halo! Ten @janbuczynski, proszę mi tu szybko wytknąć brak rytmu u Mecenasa. https://t.co/Z3ehJF7f1i @Dariusz_Lasocki @ksietczynski @MLiskiewicz @P_S_Milano Siekiera motyka Michał mały nie był w szkole miał wagary. @Dariusz_Lasocki @ksietczynski @MLiskiewicz @P_S_Milano Nie pomogę, też nie uważałam na lekcji. @michalsky_ Granice z Izraelem tak. @michalsky_ To będzie świetna wycieczka, ale na Libanie ją zakończymy :) @michalsky_ Samochodem do Izraela? Przez którą granicę? Jechałabym 😎 @michalsky_ I tak i nie ;) lotnisko Ben Girona ponoć już otwarte, ale lot z Polski na chwilę obecną dość skomplikowany. @BogeyPol W czasie detoksu od rzeźby trzeba podgonić masę. @JozeFichte Gdyby Pan Bóg chciał, żebym używała cukru trzcinowego, trzcina cukrowa rosłaby nad Wisłą.Czy placki z jabłkami mogę zjeść spokojnie z cukrem, czy też muszę z sosem grzybowym?Two years ago. Bethlehem. https://t.co/YrXjhuOwE2 @andrzej_mariusz @MLiskiewicz @miesWdrodze @Dariusz_Lasocki @ksietczynski I ktoś ją we końcu przeczytał. Chyba. @MLiskiewicz @miesWdrodze @Dariusz_Lasocki @ksietczynski A więc to Ty masz moją książkę! @miesWdrodze @MLiskiewicz @Dariusz_Lasocki @ksietczynski No to mnie podeszliście 😅 Do tej pory proponowałam… https://t.co/66qJhiNATo @MLiskiewicz @miesWdrodze @Dariusz_Lasocki @ksietczynski To jest tt godny darmowej prenumeraty! ☝️Pysznej kawusi ♥️ https://t.co/GWDsTAzc5e @dzierzakm 🤭 @MLiskiewicz @Dariusz_Lasocki @miesWdrodze Pani Anna zdemaskowała katolicki dżihad. I po co nam służby? @zuchpl To jest kulebiak o który wszyscy walczyliśmy! @dzierzakm W jakimś jordańskim karawanseraju wisi.Skaziłam sobie oczy i uszy o poranku. Moja wina. Zostanę z tym do wieczora. \'Hello you\': UAE-Israeli song takes… https://t.co/cT3EDf54jX
10/19
2020
@PremiumPPV @ikropka Niczym w robaczywe czereśnie. @kamil_rmcf @PremiumPPV ;) @kamil_rmcf @PremiumPPV ☝️ @kamil_rmcf @PremiumPPV W zeszłym tygodniu nie było przecież! @ikropka @PremiumPPV I na to idzie nasz abonament?! @PremiumPPV Całe dwa tygodnie czekania i takie rozczarowanie. @pazdersiu Jeśli tak, to poza kadrem.Panowie zdjęli koszulki i program się skończył. Bez sensu.Tata Kowboj. @PremiumPPV I nie boi się kur! @nielubiegazety2 tak. @Wikipedysta ...a tego wolelibyśmy uniknąć! ;) @Wikipedysta Skoro już szukamy na siłę pozytywów, to niech tak będzie ;) @soboltajgowy nic. @Wikipedysta Foto znalezione w rubieżach podczas czynności uprzątania telefonu. Aż mi się sentymentalnie zrobiło w… https://t.co/OhQ5VWU2s4 @_vilczar Na tę okoliczność się nie umiem wypowiedzieć 🤷 @_vilczar Nie ma pandemii, granice otwarte, można iść i zwiedzać np. Petrę, bo to na trasie doń było zrobione. @xmslyz Czy to kręgosłup świnki morskiej? @Wikipedysta W Jordanii i najprawdopodobniej tamtejszy właśnie. @Wikipedysta Ponoć jordański. @tuchowski Rzeczywisty odwrócony ;) @wojciechnaja To bardzo miłe, dziękuję 😊 @PremiumPPV 🤗 @pytekniejadek W oczekiwaniu na Rolnik Szuka Żony. @janbuczynski @Dariusz_Lasocki Ten jaki lizus dyrygent.Selfik we lustrze. #wpogonizamoda https://t.co/vRcxl33uxE @pytekniejadek @hmzagulska Zapomniałeś dodać "krwiste". Na szczęście przybiegłam na ratunek. @Antiselfist Looks yummy! @Dariusz_Lasocki Siekiera motyka woda rozlana umknęła mi ta zmiana ;) @janbuczynski A jaki psalm dedykowałbyś swojemu zgonowi?
10/18
2020

0