Sign in with Twitter

Username:

Konserwator, zagubiony w czasie i przestrzeni. Z poniemieckiego miasta.

98 Following   249 Followers   18,897 Tweets

Joined Twitter 3/16/17


@OlkPvL Oni byli inni. Supermeni. My jesteśmy szmaciarzami. @czekacz Nie wykluczam 😎 @Smoczyc_a Daleko od Szczecina? @LidiaDmnsk Serdecznie gratuluję. Proszę radośnie pracować. @swetru_r I czipsy od Lewandoskiej. @ksietczynski Z Bogiem!Uszanowałem wracającą z pracy żonę tajską zupą z krewetkami. Na jutro zamarynowałem do pozostałej części zupy kurcz… https://t.co/iAyQnVtP7b @PawelPalica Ale grosze mają. @tterlikowski Lubię Pana czytać. Ale teraz po prostu usuń Pan tego posta. Moi siedzieli w Auschwitz, Ravensbrueck i… https://t.co/tHK4Ki49if @PawelPalica Swineminde? Jakieś media pogranicza (urząd marszałkowski)? @zuchpl Powiem po staropolsku. Niech spierdala. @SebastianKosza Nie polubię tego jako lokalny patriota 😉 @MartaLokje @MichalFlow1 Też jestem tego zdania. Niech zgłosi swoją rodzinę do programu przemocy domowej, skoro nie… https://t.co/jbLsWkRHqy @PawelPalica Pablo, powiem szczerze, że Szczecin to ch z grzybnią. @SebastianKosza Bóg zapłać !Na zakończenie wolnego dnia, czyli pełnej szychty wywożenia dobra wszelakiego do ekoportu i tajnego magazynu wichaj… https://t.co/3YZMOi0si6 @edekzczwartego Może być. @PawelPalica Srogi wist, ale trochę gejoza...Na dzielnicy się nie znamy. https://t.co/QIl71powNQ @eeeeetam @MrMireaux @TheRealVGrinko @lordkierownik1 Kłaniam się Pani nisko.Dzień dobry! Gdybym chciał włączyć się w patriotyczną walkę o Polskę na tłiterze, to jaką ostateczną obelgą pokonać… https://t.co/tMgNZbuoma @MrMireaux @TheRealVGrinko @lordkierownik1 @eeeeetam "Dawaj teraz forte, kurła".
1/27
2020
To był miły wieczór. Warszaaaawo, cudna Warszaaaawo...🎶 https://t.co/pMX3dgYz23 @roman_paliwoda Kołcz "Suchar" Karol. @roman_paliwoda @Logicznie @bbudka Może malutka lewatywka? @PanPalemka @PawelPalica @SebastianKosza https://t.co/yZKqVFJ8FP @LeftismFem @PawelPalica @SebastianKosza Mocie Pani dowód, że żyje. https://t.co/EFCONdAx9n @LeftismFem @PawelPalica @SebastianKosza Szanujmy się! Gości nie zjadam. @LeftismFem @PawelPalica @SebastianKosza Nie przyloz rano. @Logicznie @PawelPalica @SebastianKosza Trzeba było wypić więcej 😂Ależ w domu Syberia po spotkaniu z @PawelPalica i @SebastianKosza 😂 @GmtzEmilia Czyli to on?
1/26
2020
@LeftismFem @PawelPalica @czekinka https://t.co/XeoiEXX4NK @LeftismFem @PawelPalica @czekinka Proszę złożyć formalny wniosek w godzinach urzędowania. @LeftismFem @PawelPalica @czekinka https://t.co/PVqE3Sh7S7 @PawelPalica @24Kurier @sylwika6 @mmagnolia80 @fghxcdwq @stettiner @JacynaWitt @SebastianKosza @MarioKuchta @TQbach Mam, na kaca przeczytam. @M_K_Blonska Jasne, że nie. Gdyby Pani kiedyś była kandydatkinią na prezydentkinię świata, no to ewentualnie. @Logicznie @Lobuzica @sylweriusz Sporo zależy od lokalnych uwarunkowań. Moja żona miała 2 lata przerwy, bo nie chci… https://t.co/Q2era6CyZr
1/25
2020
@benegezerit @_vilczar A płacąc VAT 1920% rocznicę pobicia bolszewika godnie uczcisz i premiera uradujesz. @benegezerit @_vilczar Zagęszczarka. Z napędem elektrycznym. @ciotkarewolucji Na co przepraszam 😉?Pora do domu. https://t.co/g5MSoUS64d @zuchpl @BiblioUkasz Odczujcie podekscytowanie z powodu zbliżającej się podróży dla Was! @PremiumPPV @tender_Stig Jestem w drodze! https://t.co/WnQtuIc7NbZnalazłem pamiątkowe zdjęcie. Można Helmutów podrażnić zmianą hasła 😉 https://t.co/SLNt89aVTL @benegezerit Mamy unikalne ujęcie LW ujeżdżającego vimane. https://t.co/QT55y2l8Y3 @k_tyczynski @ciotkarewolucji U nas nawet autorytaryzm się nie udaje. Trzeba tylko niedemokratycznie obalić PiS i w… https://t.co/Youhbss4Xf @PawelPalica @Jacek_Czerwinsk No i od razu składaj wniosek o to, żeby sprawy nie badał sędzia z nominacji nowej KRS 😉 @OlkPvL @roman_paliwoda Trzeba teraz niedemokratycznie obalić PiS i sytuacja wróci do demokratycznej normy.Uwaga, tylko u nas! PAD jednak dotarł do Jerozlimy i przemówieniem zamknął obrady! https://t.co/5GldAHBMwx przez @YouTube @AwskiZbigniew Ja wczoraj wieczorem. https://t.co/NNnvsNWWXx @ArturUrbanski81 https://t.co/IMWJzKwsIr @OlkPvL "A South Korean cargo vessel "Golden Ray" carrying about 4,000 cars bound for the Middle East was listing h… https://t.co/tVxTzc9KTs @AwskiZbigniew @OlkPvL Wypoczywa po długiej podróży.Dzień dobry! Kobiety nie ogarniają idei przydatnych wichajstrów składowanych w garażu. Wczoraj wpadła tam wściekła… https://t.co/CsiQs9VMOg @PanPalemka @MrMireaux Pod prąd ją!
1/24
2020
@PawelPalica @czekinka @ZajeliMiNicki Diabolical laughter... @OlkPvL @AndrzejMezynski Trybunał Stanu dla jednostki nadrzędnej i zwykły pierdel dla zarządu za zmarnowanie public… https://t.co/MlBdQQHIzv @SebastianKosza Dasz radę do Orląt zajrzeć? @tomek_Q Lepiej w strojach ludzika Michelin. @AlfredHugecock1 Status Alfreda: zaorany 😉 @77Fidelio @napalonywikary Hasło 447_88Hmmm, może te 2 mld pln nie pójda wyłacznie w propagandowo-discopolowe błoto? Rysunej z FB Janka Kozy. https://t.co/uvlPdFiZ5Y @Logicznie Ale o xujowej Polsce mordującej Żymian i wywołujacej wojny światowe mówi się od czasów przedpisowskich. @Logicznie Ejże, do władzuni można się przydupić o pierdylion powodów, ale akurat nie o ten. @Logicznie Tu akurat nieobecność jest jak najbardziej OK. @Lobuzica @71x12 @Logicznie @Ty2_911 Naprawdę nie wiem, o co się Pani rozchodzi... https://t.co/WsNNL7g7i3 @PanPalemka @cykada Kołdrian 😍 @Lobuzica @Logicznie @Ty2_911 https://t.co/NNV7mEHAil
1/23
2020
@roman_paliwoda Piotrochet jebany... @tender_Stig Przyjmuję argument ze zrozumieniem. @tender_Stig A drożdże? @MichalMason To raczej wędzenie.Jutro Wołodia razem z żymianami będą ostro grillować Polskę. W sumie dobrze, może sowieci z podnietki powiedzą, gdz… https://t.co/S3KV94zpjJ @TheRealVGrinko No chyba żartujesz? @MichalMason Jesteś dobrze zakonserwowany. @77Fidelio Krowoosoby. @PawelPalica @czekinnka Wspomogę w biedzie. @czekinnka @PawelPalica https://t.co/0h1oS5P0m1 @PawelPalica @czekinnka Patoterapia w sobotę.😎 @OlkPvL Problemy ludzi postępu. Niech się żrą ekopatolodzy z żymianami. @MichalMason Ciekawe, jak Ci wyjdzie?O groszu złoty .... https://t.co/RUgn1znX5xIdealne BMI nie istnieje. A nie, poczekaj... https://t.co/3RwIz0etnCWyciszenie w zeszłym tygodniu kont doktorini Spurkini oraz medialnowznieconej pani Beaty Ka było dobrym ruchem. https://t.co/Uc73e9yvyx @PawelPalica Dokładnie tak. Przeżyli bardzo trudne, czasem tragiczne chwile, a mimo to zachowali pogodę ducha i tak… https://t.co/GibqIQKttoDzień dobry. Moi kochane babcie i dziadkowie już nie żyją. Często o nich myslę i o pytaniach, których im nie zadałe… https://t.co/VRKTA2LqU4 @OlkPvL Podobno ze zdecydowanym votum separatum ze strony dziekanatu.
1/22
2020
@fideista @MlynarzWiktor @acosta_re_nata Bardzo dobry tekst, z przyjemnością przeczytany.Proszę zwrócić uwagę, że pierwszy z prawej to zamaskowany zamachowiec. Miejmy nadzieję, że pan sędzia uniknął zamac… https://t.co/z9J9t1hQVT @TheRealVGrinko @MlynarzWiktor Sheeeeeet.... @Logicznie Bedzie pakowany w pudełka z grafenu. A nie, czekaj .... @calluna77 "Robota palce lizać".
1/21
2020
@bratpafnucy Pafnucy pogromca onucy.Zaczniemy się przejmować, gdy na terenie całego kraju będzie ciśnienie 447. https://t.co/I2IAapCAK1 @LeftismFem @PawelPalica Owszem, to prawda. @LeftismFem @PawelPalica No, kot jest dziwny. @LeftismFem @PawelPalica Mi powiedział, że wróci jak będę miał saszetki z pokarmem o smaku myszów i gołembiów. @LeftismFem @PawelPalica Już ni mom na Was siły. Punkt wsparcia sierściucha jest obficie zaopatrzony, woli głód i ksiuty to jego sprawa. @LeftismFem Nie stawił się rano w punkcie dystrybucji żywności.
1/20
2020

0