Sign in with Twitter

Username:

Daniel Tomaszewski @PirateKing39 Między Oleandrami a Kutami

Wiecie kim jestem.

338 Following   1,123 Followers   82,163 Tweets

Joined Twitter 6/25/14


@matthiaslobo No ja nie lubię @JakubHenricus To jest piękne https://t.co/ZkYqCKA7If @KacperKita Byłeś w top0%? @KuraginAnatol Geez, jak ja nie czaję tego typa.Ej @matthiaslobo za co Kornel spadł z rowerka? @KuraginAnatol Istnieje takie słowo w ogóle? @s_lubieniecka https://t.co/owbGin8S0d @s_lubieniecka Albo dobra. @s_lubieniecka Coś dla @SAuthenticum @s_lubieniecka Nie rób tego.Och nie. https://t.co/1Bs1NufMgM @poniatowskistan Weź pod uwagę zmianę skarpet.Lubię jeździć w sumie na rowerze samochodem. #BondzPiratem https://t.co/qZGPJxr0Kr @m_toporny Nieważne, od 20 lat się przymierzam i ani razu mi się nie udało.
12/7
2021
Znowu przegapiłem mikołajkowy blok reklamowy na Polsacie. Fuck @Mishczu @KacperKita @OfficialSraka Kurde mogliśmy im sprzedać tego niusa za grube dolary i życ jak rentierzy. @KacperKita Mam nadzieję, że potężny szantaż poszedł w ruch podczas tej rozmowy. Jakaś groźba kradzieży głowic nukl… https://t.co/HfpOZo1I2M @Mishczu @KacperKita Niepublikowane zdjęcie Oleśnickiego przed rozmową z Le Pen. https://t.co/hTMDe7SddeOtworzysz lodówkę a tam Kita #BondzPiratem https://t.co/12CjFxy5aE https://t.co/eTFxtH6mrK @morgothb Czekajcie @rotax73 @pietruszkanatki BoChoinkaByłaZaSłona_MajaStasko.jpgW życiu się nie dam nazwać konserwatystą. https://t.co/4QMUOqxbF8 @BarkidPL Ideologie zostaw nawiedzonym. @frdabrowski Mniejsza, pamiętajmy, że za 99% syfu w Polsce odpowiadają absolwenci 8-letniej podstawówki i 4 letniej… https://t.co/qGbpBgnAVM @frdabrowski Ciężko opowiadać o kimś o kim się nie słyszało. @ewa_j_m @JohnKebr https://t.co/xj8SwaKivi @calvindyson Great video as always, but i hope that you will carry on the series and review elements of Craig's ten… https://t.co/RXhd1fThGV @frdabrowski Raczej w 8+4. @frdabrowski Też nie znam. @qc_is_qc Oczywiście, że mam @qc_is_qc Nawet jakbyś napisał Węglarczyk jest fajny to pewnie i tak byś dostał bana. @wieslawowic @TurskiPrezesK Te reklamy są wymierzone w jego target wiekowy przecież.Turskiego z Pielęgniarką robiącą cimcirimci https://t.co/lIKNvrMp3q @Kapitan_Nomada Świetny film, uwielbiam. Od paru lat poluję na egzemplarz w blu-rayu, niestety bezskutecznie. @Kapitan_Nomada Kocha,Lubi, Szanuje? Ze Stevem Carrellem i Julliane Moore? @BiblioUkasz A obok Pan Stefanczuk @profesor_Jan Nie ma na co czekać @bereza_k @JohnKebr Dla niebinarnych. Kobietom też się zabroni.Jeśli ktoś chce zrobić mi prezent na Mikołajki mam tylko jedno życzenie - usuńcie konto. @JohnKebr "Sposób kucania" 🙄 @ewa_j_m Niby popierają a nic o Marcu '68 nie napisali. @BarkidPL Ważne jest tylko spokojne, normalne życie.Mikołajki #BondzPiratem https://t.co/aP0LUHxrwU @KuraginAnatol Ja trochę współczuję, nie za to co ją spotkało, tylko za to, że tylko ją spotkały konsekwencje.
12/6
2021
Zima, będą posypywać drogi, więc uważajcie Kochani na korozję od soli. #BondzPiratem https://t.co/0EHNtEAGOs @JohnKebr W co on się ubrał.Może jajeczka? #BondzPiratem https://t.co/KQvzKylMHd @ProjektM0gul No wiadomo, dlatego tym bardziej nie trzeba szukać "ukrytych" powodów. @seleu32 Kto to wie, nie zamierzam tego czytać. @ProjektM0gul Nieistotne, wciąż jego najlepszy soundtrack @seleu32 Dąb, Fabrycy, Bortnowski @ProjektM0gul Dlaczego? Przecież oscara dostał. @ProjektM0gul Albo po prostu w tamtym akurat roku inny soundtrack był lepszy. @frdabrowski Nawet nie starałem się sprawdzić. @Slawek_Konin A po coA to narracyjna nowość xd https://t.co/nGI120aD9J @RomIteDom Wpływa na twoje życie?KTKJ https://t.co/xnholCtCs7 @BarkidPL No to jest żenada jak to strigerowało prawaków. @BarkidPL Barkidzie nie denerwuj się
12/5
2021
@mgrpomnikarz Czyżby Maja znalazła sobie jakiegoś fagasa z unii? @qc_is_qc Książkowych @qc_is_qc Chyba równolatek Pozdrowień z Rosji @qc_is_qc Czemu mamy rozmawiać o Agrounii @wieslawowic @TurskiPrezesK Emerytów na pokład nie wpuszczają. Za duża zmiana ciśnienia. @mgrpomnikarz W sumie bym się nie zdziwił, kompletne randomy wyciągają ten order z laysów @SebastianT95p Kurde to akurat się nie zmieniło. @SebastianT95p Piękniejszy świathttps://t.co/B0PTJoDQco @TurskiPrezesK @KacperKita Dziwny krój, powinien dolegać lub chować się za klapami marynarkami. @TurskiPrezesK @KacperKita Ja bym się przyczepił do tego kołnierzyka. @wieslawowic @TurskiPrezesK Nie rób tego Robert. Nie prowokuj go do odpowiedzi.Sobota #BondzPiratem https://t.co/t6YaNaO64dThe Office PL zdecydowanie na plus. Mam nadzieję, że będzie drugi sezon. @KacperKita Ładny snobizm. Popieram i gratuluję. @KacperKita @MLP_officiel Friendship ended with Zemourhttps://t.co/wpjLThfAgY https://t.co/g8BDlpFBpX @TurskiPrezesK JprdlZima weszła na pełnej #BondzPiratem https://t.co/kxMmDkpmK9 @pitterser Nieironicznie ludzie się przejmują, gdzie puszczają to nudziarstwo https://t.co/j9BVKRollj#BondzPiratem https://t.co/cj2TKc9lME @m_toporny Myślę, że pilot tam jest @M_Slaweta @zecer_bdg @Przewodzik Miniony tak, ale Oddjob był Koreańczykiem, Goldfinger mówił, że szkoli go na pomo… https://t.co/tPK0OUIuB52 lata temu opublikowao pierwszy zwiastun Nie Czas Umierać. #BondzPiratem https://t.co/NwWQmNNkGA @Przewodzik Mam to samo wydanie 😅Pewnie typowi bardziej by pasował przekaz wyłącznie antypolski. https://t.co/qKpTmyHDFC @zecer_bdg @Przewodzik ? W sensie czy film jest antykoreański? Nie jest, nie ma takich wypowiedzi wcale. A książki… https://t.co/B0JZdhhsLL @MMultarzynski @WojciechMazur8 https://t.co/jgaJ5fljkc
12/4
2021
https://t.co/NCHB2ICKEH @pietruszkanatki Mnie bardzo<3 https://t.co/jcqRaxcHsL @Kloc_K Czy oni wszystko od sanacji skopiowali? Nawet scenografię? https://t.co/H9UZ8c9CdGKrótko: Jan Mencwel się skończył. https://t.co/p0APn4k02U @M_Slaweta @wieslawowic To zdecydowanie nie na moje nerwy. @M_Slaweta @wieslawowic Widziałem pierwszy post i już rzyg był.🤮 @KornelTolwinski https://t.co/vYHOJo26IbPamiętajcie kochani, są smokingi i Smokingi. #BondzPiratem https://t.co/Ioakeo8B5p @parzydlak Lubię. @WojciechMazur8 Prawda, ten mi utkwił (chyba ze zrozumiałych względów 😉) w pamięci. @WojciechMazur8 Zresztą w biografii Becka popełnił ten sam błąd.
12/3
2021

0