Sign in with Twitter

Username:

Biba @tender_Stig Cieszyn, Polska

🥊🎱 ⚽ 🏉

519 Following   3,721 Followers   35,615 Tweets

Joined Twitter 9/15/14


@ZajetoMojeNicki Pełno tego. https://t.co/ZobePOQvqC @komiliton1 @parysmat @ZajeliMiNicki @JanZelig Nic. Podobnie jak w przełomowym wywiadzie z "największym trollem twi… https://t.co/wEdiNtPVbJ @parysmat @ZajeliMiNicki @JanZelig On by za mnie krzesał, po bożemu. @ZajeliMiNicki @JanZelig "Bolerko z rozumienia tweetów. Rzecz ta upadła z ciężkim hukiem na biurko wydawcy". @ZajeliMiNicki @JanZelig Ja bym chciała, żeby tak doskonale metaforycznie jak Dryjańska Wikarego, rozebrał mnie Jorge. @DanielRe1990 Po jednej kawie jestem na tyle mądra, żeby cytować, zresztą niedokładnie, tylko czyjeś doskonałe rymy. @DanielRe1990 Hejże do czynu, ozór na szaro, ozór do czynu, czyny do chrzanu. XD„Chcieliście Polski, no to ją macie: Wikarego skumbrie w natemacie”. @EmiliaKaminska Mnie bawi wpis największego przyganiającego kotła, żeby nie rzec trywialnie wiecznego naukowego dzbana. @soboltajgowy @pietruszkanatki I tylko o ten natemat chodzi... Wikary zblatowany z parówkami. No ludzie kochani i ich parasole. @soboltajgowy @pietruszkanatki Obawiam się, że mamy. Wywiad jest oczywiście szczytem możliwości Dryjańskiej, ale na… https://t.co/f41ZuQDvQj @pietruszkanatki @soboltajgowy Bosz, zarumieniona zdejmie sweter. @soboltajgowy Wajcha dotknęła nawet wajchowego. Przeczuwam zwrot akcji. Wywiad cienki jak podróbki otwarć. Pytania o dziewczynę. XD @EasyRid04682094 Pozorowanie lokalizacji w endomondo twittera dałoby spokojnie taką średnią. :P @soboltajgowy To początek końca Wikarego jakiego znamy.
1/27
2020
Kobe Bryant wrote a letter upon his retirement from professional basketball which became the Oscar winning animated… https://t.co/tLqbi3wWjw
Retweeted by Biba @EasyRid04682094 @JanZelig Zatem niepotrzebnie wyostrzyłam oko na dwa skrzyżowane mieczyki pośród ornamentyki Koleg… https://t.co/UeqzMULC6m @EasyRid04682094 @JanZelig Jeszcze tego brakowało, żeby po impertynencji z ciotkowaniem Kolega nadal orzekał o (moj… https://t.co/ela9gCFA0k @EasyRid04682094 @JanZelig Nazwał mnie Kolega ciotką, to nie będę się tu już pogrążać. Najstarsze z cebulaków mam m… https://t.co/JKxcuzo5T3 @EasyRid04682094 @JanZelig Klasycznie ciotkowato bo odziedziczone, do tego również niebieski Wedgwood, wybór był ża… https://t.co/6ruPBnLGpG @EasyRid04682094 Najczęściej w cebulowej Bawarii. Ja mam fanaberie na zmiany i pojedynczych filiżanek lub dla dwojg… https://t.co/VbEfANiVFa @EasyRid04682094 Uratowałam kiedyś mnóstwo Sadulskiego z domku leśnego rodziny, chcieli wyrzucić. U mnie z kolei ws… https://t.co/gD7gVD6EVD @JerzyZurick Ja jestem bardzo uporządkowana, dlatego na zimny niedzielny wieczór proponuję pokręcone koreańskie ude… https://t.co/88q3BC5TzA @EasyRid04682094 Czy będzie ciąg dalszy tego znakomitego wątku, za który z tego miejsca pragnę podziękować? @rradecki74 Z krytym basenem w tle. Takie te zimy.
1/26
2020
@Ty2_911 @bogdan607 Czorny dorsz. @kierownikmotoru @taki_radek Teraz jest mnóstwo nowych, a najwięcej uciechy i tak jak zawsze sprawia prosty cios z bejsbola. @MSmolanska Dominacja jest normalna w każdej grupie zwierząt. Moje dziewczyny raczej nie walczą, ale Felka zdecydow… https://t.co/ZJKShROaNV @MSmolanska @KurtzWalterPL Bardzo słusznie, biorąc pod uwagę jakość wędlin. @MSmolanska Ninka i Felicja. Powinny żyć co najmniej w parze. @MSmolanska @KurtzWalterPL Mięso uwielbiają, można dawać. Cukier nikomu nie jest potrzebny. 😉 @MSmolanska Mam dwie dziewczyny. Nieco delikatniejsze, ale obiektywnie też spore. Mądre, reagują na imię, przywiązane do rodziny. @kierownikmotoru Dwadzieścia lat temu grałam z kolegami w akademiku, potem przy różnych okazjach, w tym w pracy, te… https://t.co/RI54yU5bykNiewątpliwą zaletą (kolejną) urodzenia synów była arcyciekawa trzygodzinna rozgrywka na śmierć, życie i honor w Wormsy.
1/25
2020
Znowu tylko ja nie jechałam taksówką z żadnym opętanym Monteskiuszem? To już jest jakiś wyjątkowy pech. @ulmusthic Tak mi się wydawało, kiedy zdawałam tam na studia. Potem pociągi raz w miesiącu, nieraz nocne, bez miejs… https://t.co/Rr197muoPY @PremiumPPV @Mechtylda_ @AndIntra Za często mam menu dziecięce. 😎 @AndIntra @Mechtylda_ Sos 🤩 @AndIntra @Mechtylda_ Finezyjnie nadziany naleśnik potrafi zapewnić zróżnicowane menu na wiele dni. Tanio, prosto, dzieci itd. @BiblioUkasz Przesz to niby rozjeżdżanie polega głównie na kopaniu się ze ślepym koniem, po napomknięciu czegoś o kolorach. @Mechtylda_ @AndIntra Technicznie prościzna, tylko tak brzmi. Warto czasem docenić zwykły naleśnik. @AndIntra @Mechtylda_ Ano. A już szczytem wyrafinowania są te Suzette, na soku z pomarańczy. @Mechtylda_ @AndIntra Ja tak przyrządzam zanim podam. Naleśnik w kopertę i na masło, podsmażyć na chrupko. @Mechtylda_ @AndIntra Skoro w rulonik to nie odsmażasz na masełku. @PubliusScaevola Zawsze włoska, żeby nie rzec – wenecka.Wszystkie spory polityczne to ostatecznie tylko zakamuflowane dyskusje akademickie, ukrywające się pod płaszczem walki interesów.
Retweeted by Biba @ufka2 Nieopłacona w terminie i dekapitacja. @sliwka_PL Mało, to tylko dodatek do mięsa, nie odwrotnie. @aw_rzepka Dużo ciekawiej jest już za tydzień. Cieślak - Makabu. Na pewno zerknę. A potem już z górki prosto na Wilder - Fury. @RozavonGottmit Niekoniecznie. Zwłaszcza, że potem z każdym z bohaterów jest się związanym inaczej. @aw_rzepka Nowy York. Transmisja o 3. Można sobie darować i oszczędzać sen na przyszły miesiąc. @aw_rzepka Przez urlop się trochę oderwałam od newsów, w tym sportowych. Zaraz sprawdzę. Czekam tylko na luty. @PremiumPPV Wznoszę się ponad pokrywkę dla partykularnych interesów zgłodniałej kasty. @PremiumPPV Wszyscy w głąb! @antoszu @RozavonGottmit Znam. Ostatnio oglądam tylko takie, nie wartościując. Mad Men to inna, potrzebna mi teraz do odpoczynku, "bajka". @PremiumPPV Do kasacji i od nowa. @RozavonGottmit No niech Kolega jeszcze wytrzyma kilka odcinków zanim rzuci ręcznik. @sylweriusz Smacznej kawusi życzę Koledze i do wolnego sądu. @RozavonGottmit A w życiu nigdy. Mogłabym od biedy znaleźć kilka (na siłę) elementów co na początku mogą nie porwać… https://t.co/DBBx8jSzOv @Andrzej_Fajda W gołąbkaturze tylko pozornie. @PremiumPPV Na moje gołąbki kasta się nie zamyka. @aw_rzepka Równolegle robię fasolkę i ciasto. Nie to, żebym chciała zaoszczędzić w ten sposób czas i poświęcić go n… https://t.co/zUTEJcBeXM @RozavonGottmit To jeden z tych seriali, w którym spośród osiemdziesięciu odcinków trudno wskazać ten, który wyróżn… https://t.co/JdgBJ0Gvdr @PremiumPPV Nadzwyczajna brytfanna. @SowBrak #mamydość @PremiumPPV Rondelkatura, jak mawiają dziennikarze. @d_kawka Komisja garnecka musi wydać opinię. @PremiumPPV Mamy spór konsumpcyjny. @MichalKnapik4 Do urzygu te fioletowe śliniaki i twitterowe analizy. @jakubzewsi Gąbki na tt chłoną jak gąbki. Bliżej mi dziś do głąbków.Poczytałam zaległości od wczoraj. Wiem wszystko o orzekaniu, sporze kompetencyjnym, uchwałach, strukturze sądownict… https://t.co/6mFoSFgfPsTelewizja Polskasta Info. @JanZelig W zasadzie można mnie po tym tylko dobić.
1/24
2020
@benegezerit A jak Kolega myśli, po takiej deklaracji? @LohseMahayanist Na rozrywkę? Jedno z niewielu co warto.
1/23
2020
@ab554 @IzaSmazka @JohnKebr Męskie są doskonałe, nie mogłabym równać szal. @sylweriusz Nie mają promocji miesiąc darmo. Teraz tylko premium na wejście. @IzaSmazka @JohnKebr Nic ująć, zaś dodać mogę tylko klimat, który osadzony w '60 zupełnie nie jest zaprzeszły. @mscwcukier Za mało czasu zostało. 😂 @ab554 @IzaSmazka @JohnKebr Jego rozumiem najlepiej. 😎 @IzaSmazka @JohnKebr Ten bufet byłby na nic bez tej wąskiej talii i bioder. Rakieta. Jeszcze ruda. Serial chłonę ja… https://t.co/tyLotQvi2M @Polak_I_Maly Jak wszystko w tej sytuacji. 🙃 @AdamDee_pl Nic nie jest darmo. TVP okupujesz krwawicą sylwestra marzeń. @AdamDee_pl Właśnie muszę teraz HBO dociągnąć, bo oglądam Netflixa, a tamto pół roku mi się skończy. No ludzie. XD @77Fidelio @aosiejuk Ktoś się musiał wybitnie nie poznać, de gustibus nawet nie tłumaczy. @aosiejuk Ta ciemna strona jest genialna. Doskonale napisana postać. Inne też. Może Kolega kiedyś się skusi. @AnnaSedziwy Mnie się podobała, a być może nie mam takiego wrażenia jak wyżej, bo czytuję Atwood od kilkudziesięciu… https://t.co/IBGOTKMbRr @JohnnyMundo Bardzo dziękuję. @JohnKebr Gdybym była facetem śniłaby mi się po nocach. A tak to śnię o jej sukienkach. https://t.co/xEL8VcEGCI @RozavonGottmit Ja tak samo. Odsuwałam, wybierałam młodsze. Aż wreszcie cyk i zaskoczyło od pierwszych odcinków. Teraz się rozkoszuję. @aosiejuk Eee, mnie chodziło raczej o "bogactwo" ciemnej strony charakteru. A poza japą ma wszystko co powinien. 😎 @adela_rock Doskonały pomysł. Mnie wychodzi tego miesięcznie za dużo, dlatego póki sama, dozuję, kupuję z konkretny… https://t.co/Y25tggFavK @RozavonGottmit Trudno polecać nie znając gustu, ale to obiektywnie doskonały serial, gdzie każdy znajdzie swoją fascynację. @Andwyeth Jeśli przez trzy sezony nie było oznak znudzenia nawet przez odcinek – dociągnę z zachwytem do końca. @aosiejuk Cokolwiek powiem o Koledze przez pryzmat Drapera wyjdzie na korzyść, więc dobrze, że Don jest po drugiej stronie lustra. @60kostik Jestem wygodnicka. 😉 @stanislawokas Wszystko olewam. @Andwyeth Trzeci, zwłaszcza finał był wybitny. Żałuję teraz, że jestem już ZA najlepszym, chyba, że Koledze wyjątkowo nie zaufam. @LewandowskiDW Ryż za krótko trzyma.Zostało mi pięć dni Netflixa i cztery sezony Mad Men. Zgromadziłam mąkę i cukier.
1/22
2020

0