Sign in with Twitter

Username:

1,107 Following   361 Followers   16,212 Tweets

Joined Twitter 5/21/15


@aosiejuk Eh, jakoś zawsze bliżej mi było do księdza Chacińskiego. @pietruszkanatki Do Bydgoszczy będę jeździł! @chrzanicwszysko @Tomasz_ma2 Kocham jego głos. @JOlkiewicz Dziewkę jakąś wychędożyć, pachołkowi buzdyganem w oczy zaświecić, chałupę podpalić. @Robertbot_ Ja dzisiaj na Bożydara postawiłem. @D_Smyk https://t.co/JCchuHCOid @JanZelig Wiadomo. https://t.co/H67RyHDwwo @aosiejuk Pan Leszek trafia do teleeksprespwej galerii ludzi pozytywnie zakręconych. Zgromadził najwięcej nazwisk z twittera. @Tomasz_ma2 "Sam mam małego, więc wiem, jak to jest. :) Nie musi być 20cm, wystarczy nawet 10. Przeciwnik jest dziś… https://t.co/MjeMpHEoa1 @ZajeliMiNicki https://t.co/9gJr6AiDXp @rafalhubert Żule oburzeni. @ZajeliMiNicki A co? Znowu ma jakąś nową dupę? Pokazał się z nią na proteście? @CalcioMerito 1:0 5:1 1:0 @AsiaNietop Twarzowe wdzianko. @sernique_ Jan Pietrzak @AsiaNietop Dua lipa https://t.co/o1GvO8ygef @Tomasz_ma2 Chuja grają. Opierodlimy ich. @pietruszkanatki https://t.co/BRxhhvgxie @AsiaNietop Nie. Już nie mogie dzisiaj. Już dosyć. @StranoMariano @opak_zwykly @cwiakala 👍 @opak_zwykly @StranoMariano @cwiakala Właśnie tyle mi było potrzeba do podjęcia decyzji o przeczytaniu. @ZajeliMiNicki Wielcy stratedzy ta opozycja. @rafalhubert https://t.co/oNztb67a7A @ZajeliMiNicki @pietruszkanatki A sprzedawca na to: https://t.co/FfieRLMpCT @Mark001001 @Backyardbadboy @a_niedzielski Spróbujcie to wymówić szybko na głos. @mbork88 Sarrizmo w Fiorentinie? Oglądałbym.Póki co stan gry: https://t.co/m77YNtaK2H https://t.co/ujqSGB9efz @GmtzEmilia https://t.co/o5Ahngankl @fideista Ale oni nie mają żadnego innego paliwka. Będą grzać. @Tomasz_ma2 Chyba jeszcze trwa. Ale nie wiem na pewno. @ZandbergRAZEM Pan lepiej powiedz co z rozliczeniami finansowymi partii Razem.
10/29
2020
@mbork88 Szczęsny się tym meczem wybronił. Ale ogólnie słabiutka kolejka włoskich drużyn w LM. @Polsport Koszulka jak psu z mordy. Ale spotkanie super! @pietruszkanatki @TurskiPrezesK "Siedzi Jola cała wyfiokowana i uczy społeczeństwo jeść bezę..." ❤ @JanZelig https://t.co/KrmXwQ3T3d @JanZelig Albo norki. @ZajeliMiNicki Byle lukru nie zabrakło. https://t.co/QNWifr0Uzx @DominikMucha Szkodas Dziczka. Dzisiaj by dyrygował grą z Sergieyem @_zboral Mutti https://t.co/aupShD5O7M @pietruszkanatki Za to widzę, że PSL - ch..owo ale stabilnie. 👍 @BorekMati O kurcze. A po poprzednim sezonie myślałem, że Vinicius to taki jego boiskowy synek. @rafalhubert @mBankpl Okazuje się, że teraz kapitał ma nie tylko narodowość ale i światopogląd. Koniec świata panie Popiołek... @pietruszkanatki Dzicz. Po prostu dzicz. @pat_kubik @DominikMucha Sometimes maybe good Sometimes maybe shit! 🤷‍♂️ @NZGoebbelsa @zelazna_logika Fajny ten profesor Simon. Taki nie za konsekwentny. @JanZelig https://t.co/UmRVlVlBLTPolska anno domini 2020 https://t.co/4GL1TFSFJW @Tash_Witk Proszę wrzucić screen.
10/28
2020
@Tomasz_ma2 Czasem myślę, że bym se trochę posklejał. Tak żeby na chwilę nie myśleć o problemach, tylko się skupić… https://t.co/zdGfEyKAjO @Angie777W @nefernefer2019 @MrWhitie Zamiast rudej wstawiłbym czystą. Ale majonez zacny. @KrystPawlowicz Dzicz. @dominikpiechota Tego właśnie obawia się Inter. @AlfredHugecock1 @tvp_info Oho. Jeszcze inby z Żydami nam brakuje. @R_A_Ziemkiewicz Pokot @Aleks_Wes No qrwa, dosyć już z tym obłędem. Ile można? @MrWhitie https://t.co/8cbf3IRRf5 @ZajeliMiNicki Lewica: idziemy do ludzi! Będziemy protestować! Też lewica: https://t.co/5wrtuVBKOZ @MSmolanska Wyrazy współczucia. Dużo siły dla Państwa. 🙏🙏🙏Z rzeczy ważnych: dzisiaj przy odbiorze mojej czterolatki z przedszkola usłyszałem, że musimy z córką "popracować".… https://t.co/Ciq4KBSz4k @pietruszkanatki Co prawda, to prawda. Jak Pan Profesor da bana to nie ma uja we wsi. @MSmolanska Ciekawe czy ta sama cukiernia robiła dla TVN torcik z wafelkową swastyką. @ZajeliMiNicki https://t.co/5FJNR4NZii @rafalhubert https://t.co/mIjKgMMdAY @ZajeliMiNicki Przed chwilą zpbaczylen. Nie wiem czy dzisiaj coś jeszcze w ogóle zjem. @pietruszkanatki Chrystusie Nazareński!!!! @pietruszkanatki Jedząca tssso???!!! https://t.co/SWaxwNQ44P @ZajeliMiNicki 100 mg lucyferazy! Dożylnie! @pietruszkanatki Sounds like 'Konfederacja starter pack'. @TRzymkowski @PolaMatysiak Powinien Pan zapytać co z pieniędzmi przewalonymi przez Partię Razem. @auto_moto_pl Yellow Bahama
10/27
2020
@rafa_lebiedz24 Ależ by nam się przydał jeszcze grajek na prawe wahadełko. Chociaż trzeba przyznać, że nieźle to w tym sezonie wygląda. @JanZelig Fakt. Coś w stylu "bagno kurde". https://t.co/YfYip9lz8g @ZajeliMiNicki Dużo zrobiono. @ZenekTonieten Najważniejsze, że jak sami stwierdzili Bóg nad nimi czuwał. XD @Janusz1967 Obawiam się, że kwestią czasu jest mord na jakimś kapłanie. Trzeba działać. @copone1dak Von Smallhausen. @Piotr_Lis_ TVN: media na całym świecie o autorytarnych rządach w Polsce. Polsat: rolnicy zapowiadają dołączenie do… https://t.co/IPI0t29hSu @ZajeliMiNicki Fajna ta reklama vistuli. @trollosiewicz https://t.co/wmSTX07j1F @Piotrovsky_1 @rafalhubert @InstBart Fuck. W Internecie jest wszystko. @SebastianT95p Widzę, że zero potrzeb u Pana Zbigniewa. @pietruszkanatki Szczerze mówiąc, to gdybym był przedstawicielem tej firmy od płaszczyka, to bym się stanowczo odci… https://t.co/iJvzeXOZ5V @rafalhubert https://t.co/a4hgEPIxDs @LukaszBok "Jeżeli w najbliższym czasie ją zgwałcą, to winny nie będzie gwałciciel, tylko ona, że się ubrała w tą mini i szpilki." @kolodziejczak_m Typie. Masz w dupie rolników. Ty chcesz do koryta. @gr3gor_g3 @LukaszBok Ale wredna, że na Ciebie nakablowała.
10/26
2020
@ZajeliMiNicki https://t.co/M8IcLkKDYb @pietruszkanatki Ten to jest ruchajbej. @badzpowazna Trzeba będzie usunąć. @ZajeliMiNicki Pięknie. U mnie dzisiaj też spoko. https://t.co/W1BsYwHFBD @Rafal00007 Co takiego? @rafalhubert Najbardziej mi się podoba ten punkt o utworzeniu funduszu. Ktoś tam będzie musiał zarządzać, jakiś bud… https://t.co/Ww7HTxr538 @hockeygoaliepl https://t.co/VWiYPVTjW1 @ZajeliMiNicki https://t.co/X2DzvV1x1c @mihaszek Grubiutko. @ZajeliMiNicki Najgorzej, że się te rzęsy zaraz odklejo. @fideista Jakby jej napisał np. "wypierdalaj" to faktycznie byłby hit. A tak... @fideista "Absolutny hit" XD @IsakowiczZalesk @USAmbPoland @IsraelinPoland Chrystofobia. @Rafal00007 Telegazeta
10/25
2020

0